Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
23 EYLÜL Cumartesi 08:38
Advert

Altunok’un mutlu günü

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, çok sayıda davetlinin katıldığı törenle oğlu Eren’i evlendirdi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-06-2023 22:00
Altunok’un mutlu günü

Oğlu Eren Altunok ve gelini Güzide İslim’in nikahını kendisi kıyan Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, kendi oğlunun nikahını kıymanın tarif edilemez bir duygu olduğunu söyledi.
Bugüne kadar çok sayıda nikah kıydığını ve nikah töreninde bulunduğunu dile getiren Başkan Altunok, "Nikahı kıyarken gelinim ve damadımdan daha çok ben heyecanlıydım. Bir babanın kendi oğlunun nikahını kıyması az sayıda kişiye nasip olur. Şükürler olsun ki Cenabı Allah bu güzelliği bana ikinci kez nasip etti. Nikahı kıyarken ellerim titredi. Onur verici bir olay. Gelinim ve oğluma bir ömür boyu mutluluk diliyorum. Bu mutlu günümüzde bizleri yalnız bırakmayan tüm misafirlerimize şahsım ve ailemiz adına da çok teşekkür ediyorum” dedi.

Genç çiftin nikahına katılan Silifke Kaymakamı Abdullah Aslaner ve AK Parti Mersin Milletvekili Ali Kıratlı evlilik cüzdanını gelin hanıma teslim ettiler.

Atayurt Mahallesi Yol-İş Sosyal Tesislerinde gerçekleştirilen düğün törenine Silifke Kaymakamı Abdullah Aslaner, AK Parti Mersin Milletvekili Ali Kıratlı, MHP Mersin İl Başkan Yardımcısı Mehmet Gündüz, Ülkü Ocakları Mersin İl Başkan vekilimiz Onur Zorlular, Adalet Komisyonu Başkanı Ferhat Korkmaz, Cumhuriyet Başsavcısı Selman Eskiler, MHP Mersin eski Milletvekili Kadir Ural, Adana Büyükşehir eski Belediye Başkanı Hüseyin Sözlü, AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Emin Kurt, MHP İlçe Başkanı Levent Nogay, KAÇEP Başkanı Kıvanç Derya, Silifke Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Gürbüz, Toroslar Belediye Başkanı Atsız Afşın Yılmaz, Gülnar Belediye Başkanı Alpaslan Ünüvar, Erdemli Belediye Başkanı Mükerrem Tollu, Silifke Emniyet Müdürü İsmail Petek, Jandarma Komutanı Bülent Keskinsoy, belediye meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri, muhtarlar ve davetliler katıldılar.

AdminAdmin

YORUMLAR