Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
20 MART Pazartesi 19:15
Advert

Altunok’tan yeni yıl mesajı

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, “Yeni yılda da Silifke’mize en güzel hizmetlerin ve projelerin kazandırılması için aynı heyecan, azim ve kararlılıkla çalışmalarımıza devam edeceğiz” dedi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-12-2022 11:15
Altunok’tan yeni yıl mesajı

Belediye Başkanı Altunok yayınladığı mesajında, ‘’Bir yılı daha geride bırakırken, yeni projelerle ve hizmetlerle yeni bir yıla girmenin heyecanı ve mutluluğu içerisindeyiz. Yeni yılda devam eden ve hayata geçireceğimiz bir çok projenin heyecanını şimdiden yaşıyoruz. Bu kutlu görevi devraldığımız günden bu güne hemşehrilerimiz için gece gündüz demeden çalışıyoruz. Vatandaşlarımızdan aldığımız güçle her türlü fedakarlığı göstererek çok çalışmak, hizmet etmek en önemli görevimiz ve önceliğimizdir. Yıl içerisinde de hizmet zincirimize birbirinden değerli projeler kazandırarak, birçok hizmeti vatandaşlarımızla buluşturduk. İlçemizi birçok alanda daha ileriye taşıma gayreti içerisinde olduk. Silifke’miz için her alanda yeni projeler üretip vatandaşlarımızın da talepleri doğrultusunda tüm imkanlarımızı sunmaya devam ediyoruz. Silifke’mize en güzel hizmetlerin ve projelerin kazandırılması için aynı heyecan, azim ve kararlılıkla çalışmalarımızı sürdüreceğiz. Bu duygu ve düşüncelerle siz kıymetli hemşehrilerimin yeni yılını tebrik eder; sağlık, mutluluk, başarı ve huzur dolu bir yıl dilerim” dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR