Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
23 EYLÜL Cumartesi 01:36
Advert

Altunok’tan yeni doğan bebeklere ‘hoş geldin’ ziyareti

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, 2023 yılının ilk günlerinde dünyaya gelen bebekleri ve yeni çocuk sahibi olan aileleri ziyaret ederek sevinçlerine ortak oldu.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 04-01-2023 19:07
Altunok’tan yeni doğan bebeklere ‘hoş geldin’ ziyareti

2023 yılının ilk günlerinde dünyaya gözlerini açan bebekleri ve ailelerini hastanede ziyaret eden Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, Bebekler; dünyaya gözlerini ilk açtığı andan itibaren tüm yaşamımızı değiştirir ve içimizi tarifi imkansız bir sevinçle doldurur. Aileler ise bu mutluluğu tüm sevdikleriyle paylaşmak İster. Bende 2023 yılının ilk gününde bebek sahibi olan aileleri bu özel ve mutlu günlerinde yalnız bırakmadım. Bugün dünyaya gelen iki erkek bebeğin anneleri Nazlı Yeşil ve Fatma Betül Üncü’yü de hastanede ziyaret ederek onların sevinç ve mutluluklarını paylaştım. Bir bebek mutluluğunu gülümseyerek anlatır. Biz de yeni doğan yavrularımızı ziyaretlerimizle güldürmek ve ailelerini de mutlu etmek istiyoruz. İnşallah, sağlıklı ve huzurlu bir ömürleri olur” diye konuştu.

Ziyarette her aileye hayırlı olsun, gözünüz aydın dileğinde bulunan Başkan Altunok ayrıca ailelere çeşitli hediyeler de verdi.

AdminAdmin

YORUMLAR