Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
09 ARALIK Cumartesi 06:14
Advert

Altunok’tan Ramazan Ayı Mesajı

Ramazan ayının başlaması nedeniyle bir mesaj yayınlayan Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, Mübarek ayın bolluk, bereket, sağlık ve mutluluk içerisinde geçmesi temennisinde bulundu.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-03-2023 20:01
Altunok’tan Ramazan Ayı Mesajı

On Bir Ayın Sultanı Ramazan’ın başlaması dolayısıyla huzur ve sevinci bir arada yaşadıklarını belirten Silifke Belediye Başkanı Altunok mesajında, “Sevgi, paylaşma ve kardeşlik duygularını hep birlikte idrak edeceğimiz, manevi güzellikleriyle tüm insanlığı kuşatan mübarek Ramazan ayına ulaşmanın mutluluğu içerisindeyiz. Başı rahmet, ortası mağfiret ve sonu cehennem azabından kurtuluş olduğuna inandığımız Ramazan-ı Şerif’in ülkemize, bölgemize, şehrimize ve milletimize sağlık, huzur ve mutluluk getirmesi en büyük temennimizdir. Son günlerde ülkemizde yaşanan deprem ve sel felaketlerinin de bir an önce sona ermesi en büyük temennilerimiz arasındadır. 11 ilimizde yaşanan deprem felaketinin ardından Şanlıurfa ilimizde meydana gelen sel felaketi bizlerde derin bir üzüntü yaratmıştır. Devletimizle birlikte milletçe el birliği ile yaraların sarılması için mücadelemize devam ediyoruz. Cenabı Allah bu mübarek günlerde milletimizi ve ülkemizi her türlü tehlikelerden korusun. Bu vesileyle ülke ve millet olarak mücadelesini verdiğimiz doğal afetlerin bir an evvel sona ermesini diliyor, içinde bin aydan daha hayırlı Kadir Gecesini barındıran Ramazan ayının başta tüm İslam Alemine, ülkemize ve Silifkeli hemşehrilerimize hayırlar getirmesini Yüce Allah’tan niyaz ediyorum” dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR
Reklamı Geç
Advert