Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
23 EYLÜL Cumartesi 06:50
Advert

Altunok’tan meclise teşekkür

Nisan ayı olağan toplantısında bir araya gelen Silifke Belediye Meclisi, 2022 yılı faaliyet raporunu görüşerek oy çokluğu ile karara bağladı. Toplantıda konuşan Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, projelerin hazırlanmasında ve uygulanmasında destek veren meclis üyelerine ve belediye çalışanlarına teşekkür ettiğini bildirdi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 05-04-2023 16:15
Altunok’tan meclise teşekkür

Saygı duruşu ve istiklal marşının okunmasının ardından komisyonlardan gelen evrakları görüşmeye açan Silifke Belediye Meclisi, Nisan ayı olağan meclis gündemini oluşturan maddeleri oy çokluğu ile karara bağladı. Gizli oylama ile yapılan encümen üyeliğine, İbrahim Akça, Mustafa Beceren ve Fikret Demirtaş seçildi. İmar Komisyonu üyeliklerine Mehmet Emin Kurt, Aysel Gezer, Rahmi İlik, Bilge Kaan Kaya ve Abbas Çevik seçilirken, plan ve bütçe komisyonu üyeliklerine ise Feti Çetin, Ali Usca, Gürhan Dölek, Erden Doğruöz ve Ali Okur seçildiler.

Silifke Belediyesi 2022 yılı faaliyet raporu ve yürütülen belediye çalışmaları hakkında bilgiler veren Meclis Birinci Başkanvekili Ali Usca’da konuşmasında, cumhur ittifakı belediye meclis üyelerinin destek ve önerilerinin yanı sıra Belediye Başkanı Sadık Altunok’un gayret ve başarılı çalışmaları ile ilçeyi ve vatandaşları belediye hizmetleri ile buluşturduklarını söyledi. Hayata geçirilen bazı önemli önemli projeleri de hatırlatan Ali Usca, oylamaya sunduğu 2022 faaliyet raporu oy çokluğu ile kabul edildi.

Dilek ve temenniler bölümünde söz alan Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, meclis gündeminde önemli bir maddeyi oluşturan 2022 faaliyet raporuna verdikleri destekler için meclis üyelerine teşekkür ettiğini açıkladı. Başkan Altunok, “Bu dönemde biz belediye olarak yapacaklarımızın ve verdiğimiz sözlerin çok çok üstünde bir hizmet ürettik. Silifke’mize daha iyi ve daha kaliteli hizmetler kazandırmak için çalışmaya gayret ediyoruz. Halkımıza ve ilçemize hizmet yolunda koyduğumuz hedefler doğrultusunda daha çok çalışarak ve üreterek insanlarımızı mutlu etmenin azim ve kararlılığı içerisindeyiz. Çalışmalarımızda bizlere destek veren değerli meclis üyelerimize ve belediye çalışanlarımıza çok teşekkür ediyorum. Halkımız ve şehrimizi modern ve sağlıklı projelerle buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR