GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-05-2021 13:21   Güncelleme : 06-05-2021 13:21

Altunok’tan işçilere bayram müjdesi

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, yaklaşan ramazan bayramı öncesinde belediyede görev yapan kadrolu ve taşeron işçilerin ödemelerinin bugün itibariyle yapılacağını müjdeledi.

Altunok’tan işçilere bayram müjdesi

Göreve geldiği günden bu yana emeğin en yüce değer olduğunu vurgulayan ve işçi haklarının korunması adına çalışmalar yapan Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, “Önümüzdeki hafta içinde idrak edecek olduğumuz mübarek Ramazan Bayramı öncesi çalışanlarımızın ikramiye ve maaş ödemelerini gerçekleştirmeye başladık.  Belediye olarak hemşehrilerimize en iyi şekilde hizmet etmeye, kentimiz için proje üretmeye ve ‘İşçiye hakkını alın teri kurumadan veriniz’ düsturuyla tüm çalışanlarımıza destek olmaya devam ediyoruz. Öncelikle içinde bulunduğumuz pandemi süresi boyunca büyük bir özveri gösteren tüm çalışanlarımıza teşekkür ediyorum. Tüm İslam aleminin ve Silifkeli  hemşehrilerimizin mübarek ramazan bayramını kutluyor, sevdikleri ile birlikte nice bayramlar diliyorum” dedi.
Başkanvekili Altunok, belediyede görev yapan kadrolu, taşeron işçiler ve tüm çalışanların maaşlarını ve diğer sosyal haklardan doğan alacaklarının banka hesaplarına yatırıldığını açıkladı.