SİYASET

Altunok’tan hayırlı olsun ziyareti

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, İlçe Başkanı Levent Nogay ve belediye meclis üyeleri ile birlikte Milliyetçi Hareket Partisi Mersin İl Başkanlığı görevine yeniden seçilen Zeynel Uğur Gölgeli’yi ziyaret ederek hayırlı olsun dileğinde bulundular.

Altunok’tan hayırlı olsun ziyareti

Ziyarette konuşan Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok yaptığı konuşmada, “Partimiz Milliyetçi Pareket Partisinin 13. olağan kongresini birlik ve beraberlik içerisinde gerçekleştirdik. Yapılan kongrede yeniden il başkanlığına aday olan başkanımız Zeynel Uğur Gölgeli delegelerimizin tam desteğini alarak yeniden il başkanlığına seçilmiştir. Biz de Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanımız Levent Nogay ve belediye meclis üyelerimizle birlikte il teşkilatımıza bir hayırlı olsun ziyaretinde bulunduk. İl Başkanımız Zeynel Uğur Gölgeli ve yönetim kurulu üyeleri ile birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalarımıza devam edeceğiz. İl Başkanımız Gölgeli ve ekibine çalışmalarında başarılar diliyoruz” diyerek konuşmasını sürdürdü. 
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Milliyetçi Hareket Partisi Mersin İl Başkanı Zeynel Uğur Gölgeli’de konuşmasında, “Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra bölgemizde belediye hizmetlerinin partimiz MHP aracılığıyla vatandaşlarımıza ulaşması bizleri son derece sevindirmektedir. Partimiz mensupları tarafından Mersin’imizin her köşesine hizmet ulaştıran tüm  partililerimize yürekten teşekkür ediyorum. Yeniden il başkanlığı görevine seçilmemiz nedeniyle ziyaretleri ile bugün bizleri onurlandıran Silifke Belediye Başkanvekilimiz Sadık Altunok, İlçe Başkanımız Levent Nogay ve partimize mensup belediye meclis üyelerimize teşekkür ediyorum. Silifke ve Silifkeli hemşehrilerimizin için canla başla çalışmalar yürüten bu ekibimizi yürekten tebrik ediyorum. Bu ekip kısa zamanda halkımızı ve güzel şehrimiz Silifke’yi modern hizmetlerle buluşturmuştur, buluşturmaya da devam etmektedir. Bugüne kadar olduğu gibi bugünden sonra da birlik ve beraberlik içerisinde istişare kültürüne dayalı olarak ilçe halkımıza ve şehrimize hizmetlere hep birlikte devam edeceğiz” diyerek Başkanvekili Altunok, İlçe Başkanı Levent Nogay  ve meclis üyelerine ziyaretleri için teşekkür ettiğini yineledi.