GÜNCEL
Giriş Tarihi : 03-06-2021 12:49   Güncelleme : 03-06-2021 12:49

Altunok’tan hayırlı olsun ziyareti

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, ilçe emniyet müdürlüğü görevine atanan Gökhan Mert’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Altunok’tan hayırlı olsun ziyareti

Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Mehmet Emin Kurt ve Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Levent Nogay ile birlikte Emniyet Müdürü Gökhan Mert’i makamında ziyaret eden Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok ziyarette yaptığı konuşmada,  “Yeni görev yeriniz hayırlı olsun. Birlik ve beraberlik içerisinde ilçemizin huzuru, güveni ve refahı için sizlerle birlikte çalışacağız. Her zaman polisimizin yanında olmaya devam edeceğiz. Silifke’mizin huzur ve güvenini sağlamak için fedakârca çalışan tüm emniyet personelimize de başarılar ve kolaylıklar diliyorum” dedi.  Başkanvekili Altunok ayrıca Emniyet Müdürü Gökhan Mert’e ziyaret anısına dünyaca ünlü Silifke folklor ekibini sembolize eden bir de hediye sundu. 
Emniyet Müdürü Mert’e hayırlı olsun ziyaretine gelen AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Emin Kurt, MHP İlçe Başkanı Levent Nogay ve Başkanvekili Altunok birlikte bir süre sohbet ettiler.