Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
23 EYLÜL Cumartesi 01:11
Advert

Altunok’tan gençlere sınav motivasyonu

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, YKS sınavına girecek olan Silifkeli gençlerle bir araya geldi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-06-2023 15:30
Altunok’tan gençlere sınav motivasyonu

Belediyeye ait Dr. Ali Su Kütüphanesinde gençlerle bir araya gelen Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, “Önemli bir sınava girecek olan gençlerimizle buluştuk. Harıl harıl ders çalışıyorlardı. Kısa bir mola verdik, biraz sohbet ettik. Moral ve motivasyon takviyesi yaptık. Silifkeli gençlerimizin her alanda başarı kazanacağına inancının tamdır. Silifkeli gençlerimizin hepsiyle gurur duyuyorum, gençlerimizi de, onlara emek veren ailelerini de tebrik ediyorum. Bu gençlerimizin büyük bir kısmı dershaneye gitmeden, ek ders almadan bu sınava hazırlandı. Yalnızca belediyemizin açmış olduğu Dr. Ali Su Kütüphanesinde planlı ve sistemli bir şekilde çalışarak sınava hazır hale geldiler. Hafta sonu yapılacak YKS sınavına girecek olan tüm gençlerimizin hayallerine kavuşmasını, istedikleri bölümleri kazanmasını temenni ediyorum. Hepsini çok aydınlık bir geleceğin beklediğine inanıyorum. Daha nice Silifkeli çocuğumuzun ve gencimizin güzel başarılara imza atmasını diliyorum” dedi.

Silifkeli gençlerin daima yanlarında olacaklarını da vurgulayan Başkan Altunok, “Gençlerimiz yeter ki çalışsın, başarılı olsun. Biz daima yanlarında olacağız, onları desteklemek için ne gerekiyorsa yapacağız” diyerek sınava hazırlanan gençlere çeşitli ikramlarda da bulundu.

AdminAdmin

YORUMLAR