GÜNCEL

Altunok’tan esnaf ziyareti

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, yoğun geçen ziyaretçi ve hizmet trafiğine rağmen esnaf ve vatandaşların taleplerini dinlemeye devam ediyor.

Altunok’tan esnaf ziyareti

Esnafların yanı sıra alışveriş yapan vatandaşlarla da sohbet eden Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok’un esnaf ve vatandaşların sorun ve isteklerini de dinlemeye devam ettiği öğrenildi. 
Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok yaptığı açıklamada, “ “Vatandaşlarımızın fikir ve önerilerini hassasiyetle dinliyorum. Halkımızın takdirini ve hayır dualarını almak için çalışıyoruz. Halkımızla el ele, gönül gönüle hizmet üretmek için gayretle görevimizin başındayız. Halkımızın memnuniyeti bize güç vermektedir.  Vatandaşımızın ve ilçemizde faaliyet gösteren esnaflarımızın sorununu yerinde dinleyip görmek ve onlardan gelen bu sorun ve istekleri de çözüme kavuşturmak için girişimlerde bulunmaya devam ediyoruz. Vatandaşlarımız ve esnaflarımızla yaptığımız bu görüşmelerde en çok dikkati çektiğimiz konuların başında korona virüs salgını ile ilgili alınması gereken tedbirler yer almaktadır. Kimse bana bir şey olmaz düşüncesine kapılmamalıdır. Dünyanın ve ülkemizin de içinde olduğu bu sıkıntılı süreci bir olursak birlik olursak aşarız. Herkes maskesini takmalı, sosyal mesafe kuralına uymalı, hijyen koşullarına riayet etmelidir. Korona virüs salgınına karşı biz de belediye olarak çalışmalarımızı aksatmadık ve aynı şekilde devam ediyoruz. Bununla birlikte maske kullanımına, sosyal mesafe ve hijyen kurallarına uyulması konusunda tüm esnaf ve vatandaşlarımızı sürekli bilgilendiriyoruz. Bu günde hem siz değerli esnaflarımızı, hem de vatandaşlarımızı ziyaret ediyorum. Gördüğüm kadarıyla esnaflarımız ve vatandaşlarımız bu kurallara uymaktadır. Korona virüs salgınından korunmak için gerekli hassasiyeti gösteren tüm hemşehrilerimize teşekkür ediyorum” diyerek gezilerini sürdürdü.  Başkanvekili Sadık Altunok’u iş yerlerinde misafir eden Silifke’li esnaflar ise ziyaretten duydukları memnuniyeti dile getirdiler.