Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
23 EYLÜL Cumartesi 00:32
Advert

Altunok’tan 14 Mart tıp bayramı mesajı

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, 14 Mart Tıp Bayramı nedeniyle bir mesaj yayınladı.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 14-03-2023 11:23
Altunok’tan 14 Mart tıp bayramı mesajı

Altunok mesajında, vatanın her köşesinde vatandaşlara sağlık hizmeti sunmak için fedakârlık ve kahramanlıkla görev yapan tüm sağlık çalışanlarının tıp bayramını en içten duygularıyla kutladığını belirtti.

Ülkede yaşanan deprem felaketinde sağlık ordusunun büyük bir mücadele verdiğini kaydeden Silifke Belediye Başkanı Altunok, “Sağlık çalışanlarımız bu zorlu süreçte kendi sağlıklarını ve yaşamlarını da tehlikeye atarak canla başla deprem bölgelerinde görevlerini başarı ile sürdürmektedirler. Deprem felaketinden zarar gören vatandaşlarımızın kurtarılması, tedavileri ve bu sürecin en az can kaybı ile atlatılması için gece-gündüz çalışan sağlıkçılarımız yine ön saflarda yerlerini almışlardır. Yaşanan felakette vatandaşlarımızın canı ve sağlığı için büyük bir mücadele veren sağlık çalışanlarımızın gösterdikleri bu emek ve özverilerine minnettarız. Sağlık ordumuzun tüm kahramanlarına sonsuz şükranlarımı sunuyorum. İyi ki varsınız. Tıp Bayramını kutladığımız bu günde, görevi başında şehit düşen ve ebediyete intikal eden sağlık çalışanlarını rahmetle anıyor, bu zor günlerimizde her zaman olduğu gibi önce insan diyerek sağlımız için yorulmadan, fedakârca emek vermeye devam eden tüm sağlık çalışanlarının 14 Mart Tıp Bayramını kutluyorum” dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR