GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-08-2021 09:57   Güncelleme : 16-08-2021 09:57

Altunok’a sevgi seli

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, hafta sonları kırsal mahallelere yönelik başlattığı ziyaretlerde yaşlılar, çocuklar ve kadınların sevgi gösterileri ile karşılaştı.

Altunok’a sevgi seli

Gittiği her yerde çocuk, yaşlı ve kadınların sevgisi ile karşılaşan Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok hafta sonu gittiği Kıca, Çatak, Sarıaydın, Kavak ve Kırobası (Mara) mahallelerinde gezi ve incelemelerini sürdürdü.

“Her zaman yaşlıların, kadınların ve çocuklarımızın yanındayız” diyen Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok konuşmasında, "Yaşlı insanlar, çocuklarımız ve kadınlarımız bizim en önemli değerlerimiz. Belediye olarak ilçemize ve halkımıza sunduğumuz hizmetlerimizin yanı sıra fırsat buldukça yaşlılarımızı, çocuklarımızı ve eli öpülesi analarımızı bacılarımızı da ziyaret ediyoruz. Büyüklerimiz ve kadınlarımızla sohbet ederek onların sorun ve isteklerini dinliyoruz. Bizlerde onların bir evladıyız. Her zaman yanlarında olduğumuzu onlara hissettirmeye çalışıyoruz. Tabi ki bu ziyaretlerimizde en çok önem verdiğimiz çocuklarımızı da sevgisiz bırakmıyoruz. Onlarla görüşerek çeşitli hediyeler veriyoruz. Allah onların dualarından bizi eksik etmesin. Mahalle sakinlerimize, muhtarlarımıza ve tüm vatandaşlarımıza bizlere gösterdikleri güler yüz, hürmet ve muhabbetleri için teşekkür ederim. Hoş sohbetleri, hayır duaları, nazik misafirperverlikleri için değerli hemşehrilerimize hayırlı, sağlıklı günler dilerim" dedi.