GÜNCEL
Giriş Tarihi : 06-09-2021 09:57   Güncelleme : 06-09-2021 09:57

Altunok’a, Şahmurlu’da muhteşem karşılama

Belediye çalışmalarını yerinde incelemek üzere Şahmurlu Mahallesine giden Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, burada muhtar ve vatandaşlar tarafından coşkuyla karşılandı.

Altunok’a, Şahmurlu’da muhteşem karşılama

Belediye tarafından devam eden asfaltlama çalışmalarını yerinde incelemek üzere Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkan Yardımcısı Kubilay Öztürk ve AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Emin Kurt’la birlikte Şahmurlu Mahallesine giden Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok’u Mahalle Muhtarı Yücel Kulu ve vatandaşlar pankartlarla ve kurban keserek karşıladılar.

‘Başkanım Hoş Geldiniz’ pankartları ile ve kurbanlar keserek coşkulu bir şekilde kendisini karşılayan Muhtar Yücel Kulu ve vatandaşlara teşekkür eden Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, vatandaşlar ve mahalle muhtarı ile görüşerek belediye tarafından yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler verdi.

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok burada yaptığı konuşmada, “Belediye olarak ilçemize bağlı mahallelerimizde çalışmalarımıza devam ediyoruz. Mahalle muhtarlarımız ve vatandaşlarımız tarafından bizlere ulaşan istek ve sorunları biz de değerlendirerek aciliyetine göre değerlendirmeye alıyoruz. Tabi ki belediyemizin imkanlarını da her zaman göz önünde bulunduruyoruz. Her mahallemize eşit hizmetler götürmeye gayret ediyoruz. Öncelikli olarak ele aldığımız hizmetler arasında mahallelerimizin yollarının asfaltlanması ve parke taşı döşeme çalışmaları yer almaktadır. Belediyemiz bünyesinde kurduğumuz asfalt üretim tesisimiz sayesinde mahallelerimizde acil asfaltlama çalışması bekleyen yollarda çalışmaları yürütüyoruz. Plan ve programlarımız dahilinde bugün Şahmurlu mahallemizde ekiplerimiz asfaltlama ve diğer alanlarda çalışmalarını sürdürüyor. Bizde ilçe başkanlarımızla birlikte hem yürütülen çalışmaları yerinde incelemek hem de siz değerli hemşehrilerimizle bir araya gelmek için şu an aranızdayız. Hem hizmetlerimize devam edeceğiz, hem de siz değerli mahalle halkımızla ve muhtarlarımızla bir araya gelerek sorun ve isteklerinize çözüm üreteceğiz” diyerek ziyarette hazır bulunan çocuklar ve kadınlarla da sohbet etmeyi ihmal etmedi.

Şahmurlu Mahallesi Muhtarı Yücel Kulu’da mahalle halkı adına yaptığı konuşmasında, belediye hizmetlerinden duydukları memnuniyeti dile getirdi. Muhtar Kulu konuşmasında, “Uzun yıllar mahallemize yapılmasını beklediğimiz bu tür hizmetlere Silifke Belediye Başkanımız Sadık Altunok sayesinde kavuşmuş bulunuyoruz. Biz mahalle halkı olarak bu hizmetleri yıllarca dört gözle bekledik. Çok şükür ki bugün bu isteklerimizi Başkanımız Sayın Sadık Altunok gerçekleştirdi. Allah kendilerinden ve ekibinden razı olsun. Bizim yıllarca özlemini çektiğimiz belediye hizmetlerini bizlere ulaştıran Belediye Başkanımıza ve ekibine çok teşekkür ediyorum” diyerek Şahmurlu mahallesini ziyarete gelen Başkan Altunok’a, MHP İlçe Başkan Yardımcısı Kubilay Öztürk’e ve AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Emin Kurt’a da ziyaretlerinden dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirdi.