GÜNCEL
Giriş Tarihi : 29-04-2021 13:13   Güncelleme : 29-04-2021 13:13

Altunok’a hizmet teşekkürü

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, Mukaddem mahallesi Becili mevkiinde yapımı devam eden parke taşı döşeme çalışmalarını yerinde inceledi.

Altunok’a hizmet teşekkürü

Belediye Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından yürütülen parke taşı döşeme çalışmalarını yerinde inceleyen Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, burada hem çalışmaları inceledi, hem de mahalle halkı ile görüşmelerde bulundu. Çalışmalar hakkında bilgi veren Başkanvekili Altunok, “Belediye olarak göreve başladığımız günden bu yana dürüst, adil, şeffaf ve katılımcı bir belediyecilik anlayışı ile kent merkezimiz ve tüm mahallelerimize adil bir hizmet akışı sağlamaktayız. Fen İşleri, Park ve Bahçeler, Plan ve Proje, İmar ve Temizlik İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekiplerimiz hem merkez mahallelerimizde hem de  kırsal mahallelerimizde çalışmalarını sürdürmektedir. İmkanlarımız dahilinde belediye hizmetlerimizi vatandaşlarımıza ulaştırmaya devam ediyoruz. Halkımızdan ve muhtarlarımızdan gelen talepleri bir planlama yaparak çalışma programımızı gerçekleştiriyoruz. Silifke ve Silifkelilere hizmet vermenin heyecanı ve azmi içerisindeyiz. Mukaddem Mahallesi Muhtarımız Rıfat Gezer ve mahalle halkımızdan gelen istek ve talepler doğrultusunda son günlerde halkımızın en çok kullandığı ve ilçe merkezini Taşucu’na bağlayan bu ara yol üzerinde parke taşı döşeme çalışmalarımızı başlattık. Fen İşleri Müdürlüğümüze bağlı ekipler tarafından yürütülen bu çalışmalarımızı kısa sürede tamamlayarak bu yolu araç trafiğine açmayı hedefliyoruz” diyerek çalışmalar hakkında Garaj Amiri Ali Aktan’dan bilgiler de aldı. 
Mukaddem Mahallesi Muhtarı Rıfat Gezer ve mahalle halkı, çalışmaları yerinde inceleyen Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok’la görüşerek yürütülen çalışmalar için teşekkür ettiklerini bildirdiler.