Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
23 EYLÜL Cumartesi 08:06
Advert

Altunok’a doğum günü sürprizi

AK Parti Silifke İlçe Başkanı Mehmet Emin Kurt, MHP İlçe Başkanı Levent Nogay, Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Gürbüz, yönetim kurulu üyeleri, KAÇEP Başkanı Kıvanç Derya ve belediye personeli, Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok’un doğum gününü sürpriz bir organizasyonla kutladılar.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-03-2023 08:51
Altunok’a doğum günü sürprizi

Kendisi için hazırlanan doğum günü pastasını ilçe başkanları, yöneticiler, belediye çalışanları ve sevenleri ile birlikte kesen Silifke Belediye Başkanı Altunok, sürpriz doğum günü kutlamasından dolayı teşekkür etti. Yapılan kutlamanın kendisini duygulandırdığını dile getiren Başkan Altunok, ‘’Büyük bir incelik göstererek böyle bir doğum günü sürprizi hazırlayan ilçe başkanlarımıza, yöneticilerimize, mesai arkadaşlarıma ve sevenlerime sonsuz minnet duyuyor ve teşekkürlerimi iletiyorum. Birlikte; halkımıza, milletimize hayırlı hizmetler sunacağımız nice yıllarımız olsun. Allah hepinizden binlerce kez razı olsun. Bu vesileyle doğum günümü tebrik eden ve güzel dileklerde bulunan tüm hemşehrilerime de canı gönülden teşekkürlerimi iletiyorum’’ diyerek kendisi için hazırlanan doğum günü pastasını kesti.

AdminAdmin

YORUMLAR