Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
03 ŞUBAT Cuma 22:31
Advert

Altunok’a ‘altınçağ’ onur ödülü

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, ilçeye kazandırdığı hizmetlerinden dolayı ‘altınçağ’ onur ödülüne layık görüldü.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-09-2022 11:25
Altunok’a ‘altınçağ’ onur ödülü

Sanat, spor, iş ve siyaset alanında önemli isimlerin katıldığı ’altınçağ’ ödül töreninde konuşan Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, “Silifke’mize kazandırdığımız hizmetlerimizin ödülle taçlandırılması bizim için mutluluk vericidir. Biz büyük bir aileyiz. Bu ödüller de tüm Silifkeli hemşehrilerimizindir. Çalışmalarımızla ve hayata geçirdiğimiz projelerle birlikte Silifke’mizin geleceğini planlamak ve en iyi hizmeti sunmak en büyük hedeflerimiz arasındadır. İlçemize yaptığımız hizmetler ve yatırımlarla birlikte en hızlı gelişen ve büyüyen bir kent olma yolundadır. Tüm projelerimiz, Silifke’mizin güçlü geleceğini planlamak ve halkımıza en iyi hizmeti sunmak içindir. Gelecek dönemde Silifke’miz bugün olduğu konumdan çok daha iyi noktalara gelecektir. Ben buna inanıyorum. Belediye olarak halkımızın ve kentimizin gelişmesine ve kalkınmasına yönelik yeni projeler üzerinde çalışıyoruz. Aldığımız bu ödüller de bizim hizmet etme ve yeni projeler üretmemizde en büyük desteğimiz olmaktadır. Ben bu ödülü tüm Silifkeli hemşehrilerim adına alıyorum” dedi.

Ödül törenini düzenleyen Gamze Görgen’de konuşmasında, “Bu yıl üçüncüsünü gerçekleştirdiğimiz altın çağ ödül törenimizde Mersin’imize ve ilçelerimize emek veren, yatırım yapan ve tüm Mersin halkımıza hizmet eden herkesi burada bir araya getiriyoruz. Hepsi bir birinden değerli hizmet insanımıza ödüllerini veriyoruz. Yaptığımız incelemeler ve araştırmalar neticesinde de Silifke’mizi ve Silifkeli hemşehrilerimizi modern, sağlıklı ve önemli projelerle buluşturan Belediye Başkanımız Sadık Altunok’u da tebrik ediyor çalışmalarında başarılar diliyorum” diyerek alçın çağ onur ödülünü Başkan Altunok’a takdim etti.

Başkan Altunok, göreve geldiği günden bu yana ilçede hayata geçirdiği bazı önemli projelerin yer aldığı bir videoyu da katılımcıların gösterisine sundu.

Ödül töreni Silifke Belediyesi halk Oyunları Gurubu ve Erdemli Belediyesi Mehteran Takımının gösterileri ile sona erdi.

AdminAdmin

YORUMLAR