Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
09 ARALIK Cumartesi 06:14
Advert

Altunok, “Yüreğimize Ateş Düştü”

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, Mezitli ilçesinde polis evine terör örgütü PKK tarafından yapılan hain saldırıyı lanet ve nefretle kınadığını belirterek, “Saldırıda şehit düşen polis memurumuza Allah’tan rahmet, yaralı polislerimize ve vatandaşlarımızı da acil şifalar diliyorum” dedi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-09-2022 10:28
Altunok, “Yüreğimize Ateş Düştü”

Başkan Altunok yayınladığı mesajda, “Geçtiğimiz gece saat 23.00 sularında Mezitli ilçemiz Tece Polis evine hain terör örgütü PKK tarafından hain bir saldırı düzenlenmiştir. Bu hain saldırıda bir polis memurumuzun şehit olduğunu derin bir üzüntü ile öğrendim. Görev başında olan polislerimize karşılık düzenlenen silahlı saldırıda çatışamaya karşılık veren polislerimizden Sedat Gezer adlı vatan evladımız şehit düşmüş, aynı saldırıda ise 4 kişide yaralanmıştır. Komşu ilçemiz Mezitli’de yaşanan bu üzücü olay bizleri derinden yaralamıştır. Yüreğimize ateş düşürmüştür. Şehidimiz Sedat Gezer’e Allah’tan rahmet, yaralı polislerimize ve saldırıda yaralanan vatandaşlarımıza da acil şifalar diliyorum. Aziz Milletimizin ve tüm Emniyet teşkilatımızın başı sağ olsun. Kahpece bu saldırıyı gerçekleştiren terör unsurlarını lanetliyorum” diyerek üzüntüsünü dile getirdi.

AdminAdmin

YORUMLAR
Reklamı Geç
Advert