Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
23 EYLÜL Cumartesi 08:38
Advert

Altunok, yaşlıları unutmadı

Özel Şevkat Huzurevi ve Yaşlı Bakımevi Müdürlüğü tarafından düzenlenen programa katılan Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, yaşlılarla yakından ilgilendi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-03-2023 17:01
Altunok, yaşlıları unutmadı

Silifke Belediyesi Mesire Alanında düzenlenen piknik programına katılan Başkan Altunok, “18-24 Mart yaşlılara saygı haftasında büyüklerimizle bir araya geldik. Bizleri koruyup, kollayan çınarlarımıza sevgi ve saygımızı her zaman göstermeliyiz. Çünkü onlar geçmişle gelecek arasında bizlere köprü vazifesi gören önemli varlıklarımızdır. Yaşlılarımıza her zaman gerekli saygı ve sevgimizi göstermeliyiz ve eksik etmemeliyiz. Yaşlılarımız aynı zamanda zor günlerimizde sığınarak teselli bulacağımız çok ama çok önemli limanlarımızdır. Dolayısıyla yaşlılarımıza sahip çıkmak bizlerin de en önemli görevidir. Allah büyüklerimizin hiçbir zaman eksikliğini vermesin. Hepsine uzun ve sağlıklı yaşamlar diliyorum. Onları aramızda görmekten ve ağırlamaktan dolayı çok mutlu oldum” diyerek yaşlılarla aynı sofrayı paylaştı.

Yaşlılar ise böyle güzel bir günde kendilerini hatırlayan ve birlikte olan Belediye Başkanı Altunok’a teşekkür ettiler.

AdminAdmin

YORUMLAR