Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
23 EYLÜL Cumartesi 07:03
Advert

Altunok, “Silifke’ye yeni parklar yapıyoruz”

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, kente kazandırılmak üzere Toros, Taşucu ve Sayağzı mahallelerinde devam eden park çalışmalarını yerinde inceledi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 11-04-2023 11:29
Altunok, “Silifke’ye yeni parklar yapıyoruz”

“Belediye olarak yaptığımız bu hizmetler hepimiz için, bu hizmetleri hep birlikte korumalıyız” diyen Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, “Belediyemiz Park ve Bahçeler Müdürlüğü olarak ilk etapta Taşucu, Sayağzı ve Toros mahallelerinde 3 adet park yapımına başlamıştır. İçerisinde çocuk oyun alanları, spor aletleri, banklar ve piknik masalarının yer aldığı bu parkları kısa sürede tamamlayarak halkımızın hizmetine sunacağız. İlçemize ve halkımıza sunduğumuz önemli projelerin yanı sıra çocuklarımız ve gençlerimiz için de önemli çalışmalar yürütüyoruz. Çocuklarımızın da güzel ve sağlıklı biçimde vakit geçirebileceği alanlar oluşturmak çok önemli. İlçemize yakışacak yeni parklar yapmaya devam ediyoruz. Bu alanlar hepimizin, hep birlikte koruyacağız. Yeni parklarımız, yakın zamanda vatandaşlarımızın hizmetinde olacak. Silifkeli hemşerilerimize hayırlı olsun” dedi.

Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Altunok, parkta bulunan çocuklarla ve vatandaşlarla da görüşmelerde bulundu.

AdminAdmin

YORUMLAR