Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
23 EYLÜL Cumartesi 01:16
Advert

Altunok, “Silifke’miz için çalışıyoruz”

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, her mahalleye eşit hizmet götürdüklerini belirterek belediye hizmetlerinin tüm vatandaşlara ulaşacağını açıkladı.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 12-01-2023 12:36
Altunok, “Silifke’miz için çalışıyoruz”

Şehir merkezi ve kırsal mahallelerde devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, yapılan çalışmalarla ilgili olarak bir değerlendirme yaptı. Altunok, “Belediye olarak öncelikli hedefimiz güzel Silifke’miz ve halkımıza en verimli hizmetleri sunmaktır. Şehrimiz Silifke’nin hak ettiği hizmetleri alması ve marka bir şehir olması için tüm ekibimizle çalışıyoruz. Bizim tek derdimiz kentimizin güzelleşmesi, halkımızın kentimizde rahat ve huzur içerisinde yaşamasıdır. Bunun için şehrimize değer katacak projeleri birer birer hayata geçirmek için gece-gündüz çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Şehrimizin daha da büyüyüp gelişmesi için var gücümüzle çalışırken, önümüzdeki süreçte yapacağımız çalışmalarla yeni projelerimizi hayata geçirmeyi sürdüreceğiz. Halkımız ve Silifke’miz lehine yeni projeler hazırlayarak hizmet üretmek, şehrimizin kalkınmasına, insanımızın refahına ve huzuruna katkı sağlamak çalışma şevkimizi artırıyor, büyük bir heyecan duyuyoruz. Halkımızı ve ilçemizin her noktasını belediye hizmeti ile buluşturmaya devam edeceğiz” diye konuştu.

AdminAdmin

YORUMLAR