Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
25 EYLÜL Pazar 20:43
Advert

Altunok Silifkelileri ‘Zafer’ Şenliğine davet etti

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, 30 Ağustos Zafer Bayramı nedeniyle ilçede düzenleyecekleri ve bugün başlayacak olan zafer şenliklerine tüm Silifkelileri davet ettiğini açıkladı.

KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 24-08-2022 13:36
Altunok Silifkelileri ‘Zafer’ Şenliğine davet etti

30 Ağustos Zafer Bayramını bu yıl daha büyük bir coşku ve heyecanla kutlayacaklarını bildiren Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, “Bu akşam Anıt meydanında halka açık ücretsiz olarak düzenleyeceğimiz zafer şenliğimizde ünlü ses sanatçısı Derya Bedavacı sahne alacaktır. Halkımızla ve gençlerimizle birlik ve beraberlik içerisinde yaşayacağımız zafer bayramı coşkusunu Taşucu, Gökbelen, Atakent ve Mara mahallelerimizde devam ettireceğiz. Bu akşam ilki başlayacak olan zafer şenliklerimize gençlerimiz başta olmak üzere tüm Silifkeli hemşehrilerimizi davet ediyoruz” dedi.

Anıt meydanında Derya Bedavacı konseriyle bu akşam başlayacak olan zafer şenliklerinin İnci Mercan, Gece Yolcuları, Norm Ender ve Hüseyin Kağıt konserleri ile devam edeceği bildirildi.

 

​​​​​​

AdminAdmin

YORUMLAR