Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
20 MART Pazartesi 19:01
Advert

Altunok, Silifke Esnafını Ziyaret Etti

Vatandaş ve esnaflarla bir araya gelen Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, "İyi günde kötü günde her zaman halkımızın ve esnaflarımızın yanındayız” dedi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-11-2022 16:28
Altunok, Silifke Esnafını Ziyaret Etti

Esnaf ve vatandaşlarla sohbet ederek sorunlarını dinleyen Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, ilçede belediyecilik hizmetlerini sürdürürken aynı zamanda halkı ve esnafları da ziyaret ederek onları yalnız bırakmadıklarını ifade etti.

Başkan Altunok, “Bu ziyaretlerimizde gençlerimiz, çocuklarımız, vatandaşlarımız ve esnaflarımızla da görüşerek onlardan gelen istek ve talepleri de dinliyoruz. Aynı zamanda belediye olarak yürüttüğümüz çalışmalar ve uygulamaya koyacağımız projeler hakkında da vatandaşlarımızı ve esnaflarımızı bilgilendiriyorum. Bugün de ilçemize bağlı Göksu mahallesi Atatürk bulvarı üzerinde faaliyet gösteren esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı ziyaret ettim. Gittiğimiz her mahallede her işyerinde vatandaşlarımız ve esnaflarımızın sıcak ilgi ve sevgileri ile karşılaşıyorum. Bu ziyaretlerimizle birlikte halkımızın ve esnaflarımızın memnuniyetini ve bizlere olan güvenlerini de görmüş oluyorum. Elimden geldiğince her fırsatta halkımızın yanında olmaya gayret gösteriyorum. Vatandaş, esnaf ve belediye arasındaki iletişimi sağlamak konusunda önemli bir adım olan bu ziyaretlerime aralıksız devam edeceğim" diye konuştu.

AdminAdmin

YORUMLAR