GÜNCEL

Altunok, Şehit Yabalak’ın cenaze törenine katıldı

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, Gara’da alçakça şehit edilen Polis Memuru Sedat Yabalak için memleketi Bozyazı’da düzenlenen cenaze törenine katıldı.

Altunok, Şehit Yabalak’ın cenaze törenine katıldı

Bozyazı ilçesinde düzenlenen cenaze törenine katılan Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, törene katılan İçişleri Bakanı Süleyman Soylu ve şehit ailesi ile de görüşerek baş sağlığı dileğinde bulundu. 
“Acımız Büyük, Türk Milletimizin başı sağ olsun”  diyen Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok yaptığı açıklamada, “Terör örgütü PKK'nın sözde üs bölgesi Irak’ın kuzeyi Gara'ya başlatılan harekatta bir mağarada tutulan 13 asker ve polisimizin hain terör örgütü tarafından katledilmesi tüm Türk Milletimizi olduğu gibi bizleri de  derinden üzmüştür. Hain PKK terör örgütünce alıkonulan ve şehit edilen 13 vatan evladımızdan birisi olan Bozyazılı Hemşehrimiz Polis Memuru Sedat Yabalak’a  ve tüm Şehitlerimize Allah'tan rahmet, ailelerine ve Aziz Milletimize başsağlığı diliyorum” dedi. 
Şehit Polis memuru Sedat Yabalak’ın  Türk bayrağına sarılı tabutu meslektaşlarının omzunda Bozyazı-Tekeli camiine getirildi burada kılınan cenaze namazının ardından Tekeli merkez mezarlığında toprağa verildi.