Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
28 EYLÜL Perşembe 11:57
Advert

Altunok, sanayi esnafını ziyaret etti

Sanayi esnaflarını ziyaret eden Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, her esnafa bir Türk bayrağı hediye ederek hayırlı işler hayırlı ramazanlar dileğinde bulundu.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-03-2023 17:06
Altunok, sanayi esnafını ziyaret etti

Beraberinde Milliyetçi Hareket Partisi Silifke İlçe Başkanı Levent Nogay ve Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Ahmet Turgut’la birlikte esnafları ziyaret eden Belediye Başkanı Altunok yaptığı açıklamada, “Belediye çalışmalarımızın takibinin yanı sıra fırsat buldukça esnaflarımızla ve vatandaşlarımızla bir araya geliyorum. Bugün de sanayi sitesi esnaflarımızı ziyaret ettim. Alın teriyle, emeğiyle çalışan çok kıymetli esnaf kardeşlerimizi dinledik. İlçemiz sanayisinin gelişmesi ve gerekli ihtiyaçlarının karşılanması için de Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanımız Ahmet Turgut ve esnaflarımızla istişarelerde bulunuyoruz. Sanayi sitesinin yapılmasında ve bu işyerlerine ek olarak yeni işyerlerinin oluşturulmasında en büyük emek Kooperatif Başkanımız Ahmet Turgut ve yönetim kurulu üyelerinindir. Biz de belediye olarak bu konuda kendilerine her anlamda destek olmaya devam ediyoruz. Her zaman yanlarında olduğumuz değerli esnaflarımıza yeni işyerlerinin hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” diyerek her esnafa bir de Türk Bayrağı hediye etti.

AdminAdmin

YORUMLAR