KÜLTÜR - SANAT
Giriş Tarihi : 16-11-2021 11:05   Güncelleme : 16-11-2021 11:05

Altunok, “Sanata ve Sanatçıya Desteğimiz Sürecek”

Silifke’nin yetiştirdiği Ünlü Ressam Nazan Kundak’ın sergisini gezerek destek veren Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, sanatçıların yanında olmaya devam edeceklerini ifade etti.

Altunok, “Sanata ve Sanatçıya Desteğimiz Sürecek”

Silifke Ticaret ve Sanayi Odası Salonunda “Memleketim” konulu 251. Sergisini açan Silifke’nin yetiştirdiği ünlü Ressam Nazan Kundak’la görüşen Belediye Başkanı Sadık Altunok, serginin hayırlı uğurlu olmasını diledi.

Belediye olarak her zaman sanatın ve sanatçının yanında olmaya devam edeceklerini söyleyen Silifke Belediye Başkanı Altunok, “İlçemizin yetiştirdiği ünlü ressam Nazan Kundak’a yaptığı çalışmalardan dolayı başarılar diliyorum. Bugün 251. Sergisini yine ilçemiz Silifke’de açan ve sergilediği eserlerin Silifke konulu olması bizleri çok sevindirmiştir. Değerli sanatçımız ilçemizde yapılan festival ve diğer etkinliklere katılarak eserlerini sanatseverlerin ve hemşehrilerimizin beğenisine sunmaya devam etmektedir. Bugüne kadar yurt içinde 200 kişisel sergi, 38 karma ve yurt dışında da sergiler açan Silifkeli Ressam Nazan Kundak’a biz de belediye olarak imkanlarımız ölçüsünde her fırsatta destek olmaya devam edeceğiz” diyerek Ressam Nazan Kundak’la sergide yer alan eserler hakkında bilgide aldı.