Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
23 EYLÜL Cumartesi 07:18
Advert

Altunok, Ramazan Bayramını Kutladı

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, ramazan bayramı nedeniyle yayınladığı mesajında “Cenabı Allah bizleri hoşgörünün, birlik ve beraberliğin pekiştiği ramazan ayına tekrar kavuşmayı nasip etsin” dileğinde bulundu.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 20-04-2023 13:36
Altunok, Ramazan Bayramını Kutladı

Belediye Başkanı Altunok mesajında, “Bayramlar mutlulukların paylaşıldığı, birlik, beraberlik, kardeşlik ve dostluk duygularının güçlendirildiği, insanların kaynaşmasına vesile olan müstesna günlerdir. 11 ayın sultanı mübarek ramazan ayını uğurlamanın hüznünü, bayrama kavuşmanın ise sevincini yaşıyoruz. Hemşehrilerimizin bayramı rahat ve huzurlu bir şekilde geçirebilmesi için belediye olarak tüm tedbirlerimizi aldık. Hoşgörünün, birlik ve beraberliğin pekiştiği ramazan ayımıza Allah’ım bizleri tekrar kavuşmayı nasip etsin. Bu duygularla Silifkeli hemşehrilerim başta olmak üzere tüm İslam aleminin Ramazan Bayramı’nı en içten duygularımla tebrik ediyor, bayramın manevi ikliminin tüm insanlığa sağlık, barış ve huzur getirmesini temenni ediyorum” dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR