Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
23 EYLÜL Cumartesi 01:32
Advert

Altunok, oyunu kullandı

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, eşi Meral hanım ile birlikte Atatürk Ortaokuluna gelerek cumhurbaşkanlığı seçimi ikinci turu için oyunu kullandı.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 28-05-2023 12:27
Altunok, oyunu kullandı

Sabah saat 08.00 itibariyle tüm yurtta başlayan oy verme işlemi için vatandaşlar oylarını kullanacakları binalara geldi. Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok’ta eşi Meral hanımla birlikte oyunu kullanmak üzere Göksu mahallesi Atatürk Ortaokuluna geldi. Görevlilerden oy pusulası ve mührü alarak kabine geçen Altunok ve eşi 1125 sayılı sandıkta oyunu kullandılar.

Başkan Altunok daha sonra oy kullanmak üzere ilçe merkezi ve çevre okullara gelen vatandaşlar ve görevlileri de Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Levent Nogay, Adalet ve Kalkınma Partisi İlçe Başkanı Av. Mehmet Emin Kurt ve Silifke Ülkü Ocakları Başkanı Mehmet Gürbüz’le birlikte ziyaret vatandaşlara hayırlı olsun diyerek görevlilere de kolay gelsin dileğinde bulundular.

Silifke Belediye Başkanı Altunok yaptığı açıklamada, “Bugün ülkemiz genelinde devam eden Cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri için sandık başındayız. Seçimlerin vatanımıza, milletimize, Mersin’imize ve Silifke’mize hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR