GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-10-2021 11:50   Güncelleme : 01-10-2021 11:50

Altunok, okulları ziyaret etti

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, ilçe merkezinde bulunan okulları ziyaret ederek okul idarecileri, öğretmen ve öğrencilerle görüştü.

Altunok, okulları ziyaret etti

Milliyetçi Hareket Partisi Silifke İlçe Teşkilatı tarafından düzenlenen eğitim kurumlarına ziyaret programına katılan Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, öğretmen, öğrenci ve okul idarecileri ile yaptığı görüşmelerde yeni eğitim-öğretim yılının hayırlı uğurlu olması dileğinde bulundu.

Okulların açıldığı ilk günlerde çocuklarla birlikte olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getiren Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok ziyarette yaptığı konuşmada, “İlçe Teşkilatımız tarafından düzenlenen eğitim kurumlarına ziyaret programında bugün siz değerli öğrenci, öğretmen ve okul idarecilerimizle birlikte olmaktan son derece memnunum. 2021-2022 eğitim öğretim yılının başladığı şu gönlerde sizlerin heyecanı ve sevincinizi paylaşıyorum. Belediye olarak biz de çocuklarımız ve siz değerli eğitimcilerimizin daha sağlıklı, daha güvenli ve daha huzurlu bir ortamda eğitim görmelerine yönelik çalışmalarımıza devam ediyoruz. Çocuklarımızın sağlığı ve hassasiyeti bizim için çok önemli. Biz de onların eğitimleri sorunsuz şekilde ilerlesin diye elimizden gelen her şeyi yapmaya devam edeceğiz. Yeni eğitim öğretim yılının öğrenci ve öğretmenlerimiz başta olmak üzere tüm eğitim camiamıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum” diye konuştu.

Eğitim kurumlarını ziyaret eden Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok’a Milliyetçi Hareket Partisi Silifke İlçe Başkanı Levent Nogay, Yönetim Kurulu Üyesi Emekli Eğitimci Zafer Kuzulu, Aile ve Kadınlardan Sorumlu Komisyon Başkanı Kıvanç Derya eşlik etti.