Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
23 EYLÜL Cumartesi 06:56
Advert

Altunok, öğrencilerin heyecanına ortak oldu

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından düzenlenen Akıl ve Zeka Oyunları turnuvasına katıldı.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 25-03-2023 17:09
Altunok, öğrencilerin heyecanına ortak oldu

Taşucu Prof. Dr. Aziz Sancar Bilim Merkezi salonunda düzenlenen Akıl ve Zeka Oyunları turnuvasına katılan Başkan Altunok, burada öğrenciler, öğretmenler ve ailelerle bir araya geldi. Çocukların gelişimine önem verdiklerini belirten Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, “Göreve geldiğimiz günden bu yana özellikle olmazsa olmazlarımız çocuklarımız için gereken önemi veriyoruz. Eğitim kurumlarımıza yönelik hayata geçirdiğimiz projelerimizin yanı sıra özellikle çocuklarımız ve gençlerimizin geleceğe daha donanımlı bir şekilde hazırlanmaları için Prof. Dr. Aziz Sancar Bilim Merkezini hizmete açtık. İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüzle ortaklaşa yürüttüğümüz eğitime yönelik projelerimizi çocuklarımız ve gençlerimizle buluşturmaya devam ediyoruz. Bugün de burada zeka oyunları ile birlikte çocuklarımızın ruhsal ve zeka anlamında gelişimine katkıda bulunmak için onların yanındayız. İnşallah çocuklarımız ve gençlerimizle her alanda fark yaratacağız. Yarınımızı emanet edeceğimiz gençlerimizin eğitilmesi, okuması, araştırması, sorgulaması, milli ve manevi değerlerimize bağlı, bilgili ve yetenekli birer birey haline gelebilmeleri için yeni projeler hayata geçireceğiz. Belediye hizmetlerimizin yanı sıra halkımızı eğitim, spor, sosyal ve kültürel alandaki projelerimizle buluşturacağız” diyen Başkan Altunok yarışmaya giren öğrencilere başarılar dileyerek çeşitli ikramlarda bulundu.

AdminAdmin

YORUMLAR