Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
23 EYLÜL Cumartesi 00:38
Advert

Altunok, muhtarlarla buluştu

İlçeye bağlı mahalle muhtarları ile bir araya gelen Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, yarın yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde Recep Tayyip Erdoğan’a destek vermelerini istedi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 27-05-2023 12:31
Altunok, muhtarlarla buluştu

Belediye olarak her zaman muhtarlarla birlik ve beraberlik içerisinde çalışmalar yürüttüklerini bildiren Başkan Altunok, mahalleleri ve vatandaşları yeni, modern ve sağlıklı projelerle buluşturacaklarının altını çizdi. Her mahalleye eşit hizmet götürmeye devam edeceklerini açıklayan Silifke Belediye Başkanı Altunok yaptığı konuşmada, “Göreve geldiğimiz günden bu yana siz değerli mahalle muhtarlarımızla uyumlu ve başarılı çalışmalar yürütüyoruz. Halkımızın ve mahallelerimizin istek ve taleplerini de belediyemizin imkanları ölçüsünde çözüme kavuşturuyoruz. Şu anda da hemen her mahallemizde bir projemiz ve bir çalışmamız devam etmektedir. Önümüzde önemli bir gün var. Yarın ülkemizde yapılacak olan cumhurbaşkanlığı ikinci tur seçimleri yapılacak. Sizlerden isteğim yarın yapılacak seçimlerde Cumhur ittifakımızın adayı Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a destek vermenizdir. Vereceğiniz oylarla hem Cumhurbaşkanımıza destek olacaksınız, hem de cumhur ittifakımızın çıtasını Mersin’de daha da yükselteceksiniz. Birlik ve beraberlik içerisinde yürüttüğümüz hizmetlerimizi yarın yapılacak seçimlerde Cumhurbaşkanımız Erdoğan’a vereceğimiz desteklerle de taçlandıracağımıza inanıyorum. Önümüzdeki günlerde yine siz değerli muhtarlarımızla bir araya gelerek mahallelerimizin ve vatandaşlarımızın sorunlarını ele alacağız. Halkımızı ve mahallelerimizi yeni, modern ve sağlıklı projelerle buluşturacağız. Belediye hizmetlerimizi de halkımıza sizlerle birlikte ulaştıracağız” diyerek yarın yapılacak seçimlerde Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek vermelerini yineledi.

Başkan Altunok tarafından mahalle muhtarları onuruna Göksu otelde verilen kahvaltı programına AK Parti İlçe Başkanı Mehmet Emin Kurt, Milliyetçi Hareket Partisi İlçe Başkanı Levent Nogay, Mersin Milletvekili Adayı Dr. Fatih Dölek, Silifke Muhtarlar Derneği Başkanı Murat Temur ve mahalle muhtarları katıldılar.

AdminAdmin

YORUMLAR