Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
20 MART Pazartesi 18:19
Advert

Altunok, muhtarların gününü kutladı

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, 19 Ekim Muhtarlar günü nedeniyle yayınladığı mesajında, “ilçemizin gelişimi, değişimi ve dönüşümü noktasında gösterdikleri özverili gayretlerinden dolayı tüm muhtarlarımıza şükranlarımı sunuyor, günlerini kutluyorum” dedi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 19-10-2022 13:20
Altunok, muhtarların gününü kutladı

Muhtarlık görevinin toplumun temel yapı taşlarından biri olduğunu dile getiren Silifke Belediye Başkanı Altunok, “Muhtarlar en ücra köşelere ulaşabilen, devletle halkın arasındaki kılcal damarlardır. Her bir muhtarımız, milletimiz adına çok önemli bir vazifeyi yerine getirmektedir. İlçemize bağlı 88 mahallemizde görev yapan muhtarlarımızda bizim gözümüz kulağımızdır. Hizmetlerimizin takipçisidir. Halkımızla belediyemiz arasında önemli bir yere sahip olan muhtarlarımız fikir ve önerileri ile de bizlere her zaman destek vererek çözüm ortağımız olmuştur. Biz de belediye olarak zor şartlar ve kısıtlı imkânlarla fedakârca hizmet yürüten muhtarlarımızın her zaman yanındayız. Dün olduğu gibi bugün ve yarın da muhtarlarımızla birlikte şehrimiz ve halkımız için çalışmaya devam edeceğiz. Silifke’mizin gelişimi, değişimi ve dönüşümü noktasında gösterdikleri özverili gayretlerinden dolayı şükranlarımı sunuyor, ilçemizde görev yapan tüm muhtarlarımızın gününü en kalbi duygularımla kutluyor, selam ve sevgilerimi sunuyorum” diye konuştu.

AdminAdmin

YORUMLAR