GÜNCEL
Giriş Tarihi : 22-02-2022 14:05   Güncelleme : 22-02-2022 14:05

Altunok, “İşçilerimizin Yanındayız”

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, belediye bünyesinde çalışan işçilerin maaşlarına önemli oranda artışlar yaptıklarını kaydederek, “her zaman işçilerimizin yanındayız” dedi.

Altunok, “İşçilerimizin Yanındayız”

Göreve geldikleri günden itibaren her zaman belediye personellerinin hakları konusunda ciddi hassasiyetler gösterdiklerini belirten Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok işçilerle belediye garaj amirliği sosyal tesislerinde bir toplantı yaptı. Toplantıda konuşan Başkan Altunok, “Belediye olarak günümüzün ekonomik koşullarını göz önünde bulundurarak imkanlarımız ölçüsünde siz işçi kardeşlerimizin maaşlarında iyileştirmeler yaptık. Bu anlaşmamızla ilgili sözleşmemizi de ilgili sendika ile kısa sürede imzalayacağız. Bizler işçinin alın teri kurumadan emeğinin karşılığını alması gerektiğini öğütleyen bir medeniyetin mensuplarıyız. İşçinin alnının teri kurumadan hakkını vereceksin ve o hakkı teslim ederken, o emeğin karşılığını vererek onu mutlu edeceksin. Şüphesiz ki mutlu olan işçi de işinin hakkını verecek. Göreve geldiğimiz günden itibaren her zaman işçilerimizin hakları konusunda ciddi hassasiyetler gösterdik. Sizlerin maaşlarını ve diğer ödemelerinizi bugüne kadar hiç aksatmadık. Ben sizlerle birlikte halkımıza ve ilçemize hizmet veriyorum. Allah tüm çalışanlarımızdan razı olsun. Ben çalışan arkadaşlarımızın hepsinden memnunum. Bu vesile ile ben bir kez daha sözleşmenin siz işçi arkadaşlarımıza hayırlı uğurlu olmasını diliyorum. Çalışanlarımızın güçlü, mutlu ve huzurlu olmasını arzu ediyorum” diye konuştu.

Maaşlarına yapılan artışlardan memnun olduklarını dile getiren işçiler çifte kurban keserek Başkan Altunok’a teşekkür ettiler.

AdminAdmin