Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
20 MART Pazartesi 18:41
Advert

Altunok, “Hizmetlerimizde esnafın katkısı büyük”

Her fırsatta esnaf ve vatandaşları ziyaret eden Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, kent merkezi ve mahallelerde gezi ve incelemelerini sürdürüyor.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-12-2022 14:52
Altunok, “Hizmetlerimizde esnafın katkısı büyük”

“Belediye olarak her zaman esnaflarımız ve vatandaşlarımızın yanındayız” diyen Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok yaptığı açıklamada, “‘’Esnafımız, muhtarlarımız ve vatandaşlarımızın bizimle kurduğu diyaloglar sayesinde çalışmalarımız daha verimli hale geldi. Yaptığımız hizmetlerde esnaf, muhtar ve vatandaşlarımızın gönlü, sevdası ve kalbi var. Kulağımız, gönlümüz, kalbimiz, halkımıza ve esnafımıza her zaman açıktır. Esnafımızdan ve halkımızdan gelen her öneri, görüş ve fikre açığız. Şehrimizde faaliyet gösteren tüm esnaflarımızı seviyoruz ve onlara büyük önem veriyoruz. Silifke’miz bir değişim ve dönüşüm süreci yaşamaktadır. Bu sürece ilçeye hizmet sunan, ilçede yaşayan vatandaşa hizmet veren herkesin katkısı büyüktür. Biz de belediye hizmetlerimizi yürütürken zaman zaman da esnaflarımıza, mahalle muhtarlarımıza ve vatandaşlarımıza yönelik ziyaretler yaparak onların istek ve taleplerini dinliyoruz. İlçemizdeki gelişmeleri, belediyemizin hizmetlerini ve projelerimizi esnafımız, muhtarlarımız ve vatandaşlarımızla paylaşıyor, onların istek ve taleplerini dinliyoruz. Yaptığımız çalışmaları da yine halkımızın ve esnafımızın taleplerine göre gerçekleştiriyoruz. Ortak akılla hareket ederek, daha yaşanabilir ve modern bir Silifke için çalışıyoruz. Hizmetin en güzeline layık olan ilçemize ve hemşehrilerimize el birliğiyle katkı sunmaya devam ediyoruz” dedi.

Kent merkezi ve mahallelerde bir dizi gezi ve incelemelerde bulunan Başkan Altunok’un esnaflara hayırlı işler dileğinde bulunarak, alışverişe çıkan vatandaşlarla da sohbet ettiği öğrenildi.

AdminAdmin

YORUMLAR