Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
23 EYLÜL Cumartesi 00:23
Advert

Altunok, “Hizmete Devam Ediyoruz”

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, her mahalleye eşit hizmet götürdüklerini belirterek belediye hizmetlerini tüm vatandaşlara ulaştırdıklarını söyledi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 13-03-2023 16:47
Altunok, “Hizmete Devam Ediyoruz”

Silifke merkezi, Taşucu, Atakent, Gazi, Göksu ve diğer mahallelerde devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Sadık Altunok, burada mahalle muhtarları ve vatandaşların istek ve taleplerini de dinledi.

Şehir merkezi ve mahallelerde devam eden çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Altunok, belediye olarak öncelikli hedeflerinin Silifke’ye ve halka hizmet etmek olduğunu belirterek, "Şehrimiz Silifke’nin hak ettiği hizmetleri alması ve marka bir şehir olması için tüm ekibimizle çalışıyoruz. Bizim tek derdimiz şehrimize ve halkımıza hizmet etmektir. Bunun için şehrimize değer katacak projeleri birer birer hayata geçirmek için gece-gündüz çalışmalarımıza devam ediyoruz. Şehrimizin daha da büyüyüp gelişmesi için var gücümüzle çalışıyoruz, bundan sonrada yapacağımız çalışmalarla yeni projelerimizi hayata geçirmeyi sürdüreceğiz. Halkımız ve Silifke’miz lehine yeni projeler hazırlayarak hizmet üretmek, şehrimizin kalkınmasına, insanımızın refahına ve huzuruna katkı sağlamak bizler için büyük bir heyecandır" diye konuştu.

Başkan Altunok, vatandaşlarla da görüşerek hem onlardan gelen sorun ve istekleri dinledi, hem de belediye çalışmaları hakkında halkı bilgilendirdi.

AdminAdmin

YORUMLAR