Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
23 EYLÜL Cumartesi 06:23
Advert

Altunok, “Hedefimiz Daha Yeşil Bir Silifke”

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, gelecek nesillere daha yaşanabilir bir Silifke bırakmak için çalışmalara devam ettiklerini belirterek, "Hedefimiz daha yeşil Silifke" dedi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 30-03-2023 12:31
Altunok, “Hedefimiz Daha Yeşil Bir Silifke”

Hedeflerinin daha yeşil bir ilçe yaratmak ve yarınlara daha güzel bir Silifke bırakmak olduğunu hatırlatan Belediye Başkanı Sadık Altunok, çiçek dikim serası ve mahallelerde devam eden çalışmaları yerinde inceledi.

Silifke Belediye Başkanı Altunok, "Belediye olarak vatandaşlarımızın daha sağlam, daha konforlu yaşayacakları, sosyal donatı alanları ve yeşil alanların artmasına zemin hazırlayacak çalışmalarına ve yeni projelerine hassasiyetle devam etmektedir. Daha yeşil bir ilçe yaratmak ve yarınlara daha güzel bir Silifke bırakmak amacıyla çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Hedefimiz daha yeşil bir Silifke. Modern kent mobilyaları, yaya ve bisiklet yolları ile tüm parklarımızda halkımızın rahat nefes almasını ve çocuklarımızın huzurla oynaması için yeni projelerimizi hayata geçiriyoruz. İlçemiz genelindeki park, yeşil alan ve sosyal donatı alanı oranını artırmak için çalışmalarımızı sürdüreceğiz” diyerek yürütülen çalışmalar hakkında belediye birim amirlerinden bilgiler aldı.

AdminAdmin

YORUMLAR