Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
23 EYLÜL Cumartesi 00:44
Advert

Altunok, “Halkımızla iç içeyiz”

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok’un, yoğun iş temposundan fırsat bulduğu anda esnaf ve vatandaşlarla bir araya gelerek onların sorun ve isteklerini dinlediği öğrenildi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-06-2023 22:22
Altunok, “Halkımızla iç içeyiz”

Göreve geldikleri günden bu yana sosyal ve vatandaş odaklı belediyecilik anlayışı ile çalışmalara devam ettiklerini dile getiren Silifke Belediye Başkanı Altunok, " Halkımız ve esnafımızla her daim iç içe olma gayretindeyiz. Bir yandan dertleşme fırsatı buluyor, bir yandan da belediyemizle ilgili istek ve taleplerini alarak birlikte çözüm üretiyoruz. Gösterdikleri yakınlığa, eksik etmedikleri desteklerine sonsuz teşekkür ediyorum" dedi.

Silifkeli esnaf ve vatandaşlar da, "Başkanımız çok cana yakın, sıcak kanlı ve samimi bir insan. Silifke’miz için gece-gündüz çalışarak, elinden gelen gayreti gösteriyor. Bu ilçede yaşayan vatandaşlar olarak belediyemizin çalışmalarını yakından takip ediyoruz. Başarılı çalışmalar yürüten Belediye Başkanımız Sadık Altunok’a yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyoruz” diyerek memnuniyetlerini dile getirdiler.

AdminAdmin

YORUMLAR