Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
23 EYLÜL Cumartesi 07:11
Advert

Altunok, “Halkımızın Yanındayız”

İlçe merkezi ve mahallelerde hizmetlerini sürdüren Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok’un mahalle muhtarları ve vatandaşlarla da bir araya gelerek onların sorun ve isteklerini dinlediği açıklandı.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-05-2023 15:12
Altunok, “Halkımızın Yanındayız”

Devam eden hizmetleri yerinde inceleyen Başkan Altunok, diğer yandan da ilçeye bağlı kırsal mahalleleri ziyaret ederek vatandaş ve muhtarlarla bir araya geliyor. Hafta sonu bir dizi gezi ve incelemelerde bulunmak üzere Sömek, Ovacık, Hüseyinler, Yeğenli, Canbazlı, Seydili, ve Narlıkuyu mahallelerini ziyaret eden Silifke Belediye Başkanı Altunok, gittiği her mahallede muhtarlar ve vatandaşlar tarafından karşılandı.

Ziyaretleri değerlendiren Başkan Altunok, "Belediye hizmetlerimizi siz değerli halkımıza ulaştırmaya devam ediyoruz. Tüm birimlerimiz programlı bir çalışmayla 88 mahallemize belediye hizmetlerini götürmektedir. Temizlikten, asfalta, parkeden, yeni yollar açmaya yani halkımızın ihtiyaç duyduğu tüm hizmetlerin sağlıklı ve modern bir yapıda siz değerli halkımıza ulaşması için mücadele etmekteyiz.

Yaz aylarının gelmesiyle birlikte hem denize sahili bulunan mahallelerimizde hem de kırsal mahallelerimizde sürdürdüğümüz çalışmalarımızda tempoyu artırarak halkımıza ve tatil amaçlı ilçemize gelecek misafirlerimize yönelik çalışmalar yürütüyoruz. Halkımıza ve ilçemiz Silifke’ye hizmet etmeye devam edeceğiz" dedi.

Kendilerini ziyarete gelen Başkan Altunok’u bağrına basan mahalle muhtarları ve vatandaşlar ise, "Başkanım, yürüttüğünüz belediye hizmetlerinin yanı sıra zaman ayırıp bizleri ziyaret etmenize çok sevindik. Sizleri aramızda görmekten mutlu olduk. Sizi iyi günde kötü günde hep yanımızda gördüğümüz için teselli buluyoruz. Allah sizlerden razı olsun başkanım" diyerek sorun ve isteklerini de Başkan Altunok’la paylaştılar.

AdminAdmin

YORUMLAR