GÜNCEL
Giriş Tarihi : 09-12-2021 09:31   Güncelleme : 09-12-2021 09:31

Altunok, “Halkımızın Yanındayız”

Her fırsatta mahalleleri ziyaret ederek vatandaşlarla bir araya gelen Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, “iyi günde kötü günde her zaman halkımızın yanındayız” dedi.

Altunok, “Halkımızın Yanındayız”

Fırsat buldukça halkla bir araya gelerek onların sorun ve isteklerini dinlediklerini açıklayan Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, “Belediye olarak her zaman halkımızın yanındayız. Silifke’mizde belediyecilik hizmetlerimizi sürdürürken aynı zamanda halkımızı da ziyaret ediyoruz. Onların sevinçlerine ve hüzünlerine zaman zaman ortak oluyoruz. Mahalle sakinlerimizin yanı sıra gençlerimiz, çocuklarımız ve yaşlılarımızla da görüşerek onlardan gelen istek ve talepleri de dinliyoruz. Bu ziyaretlerimizde belediye olarak ilçemize ve halkımıza yönelik sürdürdüğümüz hizmetleri ve projelerimiz de halkımızla paylaşıyoruz. Gittiğimiz her mahallemizde her işyerinde vatandaşlarımızın sıcak ilgi ve sevgileri ile karşılaşıyoruz. Bu ziyaretlerimizle birlikte halkımızın ve esnaflarımızın memnuniyetini ve bizlere olan güvenlerini de görmüş oluyoruz. Elimizden geldiğince halkımızın iyi ve kötü günlerinde hep yanlarında olmaya gayret göstererek onların acılarını ve sevinçlerini paylaşmaya devam edeceğiz” dedi.

Kendilerini ziyaret eden vatandaşlar ve esnaflar ise “Başkanım iyi günde kötü günde hep yanımızdasınız. Sizlerin bu güzel davranışı bizleri mutlu etmektedir. Biz sizlerden memnunuz. Allah sizlerden razı olsun başkanım” diyerek duygularını Başkan Altunok’la paylaştılar.