Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
30 OCAK Pazartesi 04:30

Altunok, “Halkımızın Hizmetindeyiz”

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, kent merkezinde bulunan köprüler, park, bahçe, cadde, sokak ve yeşil alanlarda ışıklandırma çalışmalarının sürdürdüğünü bildirdi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 23-11-2022 12:49
Altunok, “Halkımızın Hizmetindeyiz”

Kent merkezinde bulunan cadde, sokak ve parklarda Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekipler tarafından Gazi, Sarıcalar, Sayağzı ve Göksu mahallelerinde yürütülen aydınlatma çalışmalarını yerinde inceleyen Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Başkan Altunok yaptığı açıklamada, “İlçe merkezimizde bulunan mevcut köprülerde, park, bahçe, cadde, sokak ve yeşil alanların aydınlatılması ile ilgili olarak Park ve Bahçeler Müdürlüğümüz, Fen İşleri Müdürlüğümüz, Plan ve Proje Müdürlüğümüz tarafından ortaklaşa bir çalışma yürütüyoruz. Belediyemizin hazırladığı bu projeyle birlikte vatandaşlarımızın kullandığı köprüler, park, bahçe, cadde, sokak ve yeşil alanların daha aydınlık, daha ekonomik ve daha güvenli hale getirilmesini sağladık. Bu projemizle birlikte özellikle akşam saatlerinde yayaların güvenli ve aydınlık bir ortamda yürüyebilmeleri için aydınlatma çalışmalarına ağırlık veriyoruz. Bu projemizle birlikte kent merkezimizde bulunan köprülerimiz, park, bahçe, cadde, sokak ve yeşil alanların bazı bölgelerinin karanlık bir görünümden kurtulmasını sağlayacağız. Tüm bu hizmetlerimiz halkımız içindir. Halkımız hizmetlerin en iyisine ve en güzeline layıktır. Vatandaşlarımızın her zaman hizmetindeyiz” dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR