GÜNCEL

Altunok, “Halkımıza hizmet etmek görevimiz”

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok,ilçe belediyesi olarak halka hizmet etmenin başlıca görevleri arasında yer aldığını açıkladı.

Altunok, “Halkımıza hizmet etmek görevimiz”

İlçeye bağlı Taşucu mahallesinde Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekipler tarafından devam eden asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyen Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, “Asfalt hizmeti bekleyen tüm mahallelerimize imkanlarımız ölçüsünde  ulaşacağız” dedi. 
Taşucu (Kum) mahallesinde devam eden asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyen Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, çalışmalar hakkında Garaj Amiri Ali Aktan’dan bilgiler aldı. Çalışmaları değerlendiren Başkanvekili Altunok, “Silifke Belediyemize ait sorumluluk sahamızdaki yolların asfaltlama çalışmalarına şehir merkezimizde ve diğer mahallelerimizde devam ediyoruz. Mahalle Muhtarlarımız ve vatandaşlarımızdan gelen asfaltlama ile ilgili talep ve istekleri belediyemizin imkanları dahilinde değerlendirmeye alıyoruz. Yaklaşan kış ayları öncesinde acil onarım bekleyen yolların bakım-onarım ve asfaltlama çalışmalarına ağırlık veriyoruz.İmkanlarımız dahilinde ilçe merkezimizde ve mahallelerimizde asfaltsız yol bırakmayacağız. Yaz ayları döneminde özellikle denize kıyısı olan  Taşucu (Kum)mahallemizde oturan vatandaşlarımızın asfaltlama ile ilgili taleplerini değerlendirdik. Ekiplerimiz şu anda burada çalışmalarını yürütmektedir” diye konuştu. 
Başkanvekili Sadık Altunok ayrıca, özverili çalışmalarla belediye hizmetlerini halka ulaştıran belediye ekiplerine ve Garaj Amiri Ali Aktan’a teşekkür ettiğini da bildirdi.