Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
23 EYLÜL Cumartesi 07:37
Advert

Altunok, halkı dinledi

. “Bu makamlar halkın makamıdır” diyerek göreve geldiği ilk andan itibaren vatandaşla iç içe olan Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, vatandaşlarla makamında bir araya geldi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 24-05-2023 15:26
Altunok, halkı dinledi

Engelli-engelsiz, çocuk-genç, erkek-kadın ayrımı yapılmaksızın kendisini ziyarete gelen vatandaşlarla görüşen onların sorun ve isteklerini dinleyen Başkan Altunok, sosyal belediyecilik anlayışını kendilerine ilke edindiklerinin altını çizdi.

Sadece halk gününde değil pazaryeri, park ve esnaf ziyaretleri ile her fırsatta vatandaşla bir araya gelen Altunok, Silifkelilerle büyük bir aile olduklarına dikkat çekerek, “Her zaman vatandaşımızla iç içeyiz. Halkımızla beraber olmanın, onların sorunlarına çözüm üretmenin ve Silifke’yi birlikte yönetmenin mutluluğunu yaşıyoruz. Elimizden geldiğince tüm vatandaşlarımızın sorunlarına yardımcı oluyoruz. Silifkeli hemşehrilerimizden gelen taleplere göre bir yandan sorunlara çözüm üretirken, diğer taraftan vatandaşlarımızın bizimle paylaşmak istedikleri proje ve çalışmaları da değerlendirme imkanı buluyoruz. Belediyemiz halkımızla her zaman iç içedir. Tüm halkımıza belediyemizin kapıları açıktır” diye konuştu.

Her mahalleyi adım adım gezdiğini ve devam eden belediye hizmetlerini de yakından takip ettiğini ifade eden Başkan Altunok, her zaman vatandaşların yanında olduklarının altını çizdi.

AdminAdmin

YORUMLAR