Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
28 EYLÜL Perşembe 10:30
Advert

Altunok, “Galerici esnafımızı tek çatı altında toplayacağız”

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, ilçede faaliyet gösteren galerici esnaflarını tek çatı altında toplayacaklarını açıkladı.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 21-11-2022 14:50
Altunok, “Galerici esnafımızı tek çatı altında toplayacağız”

Oto galerici esnafları ile belediye meclis salonunda bir araya gelen Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, Pazarkaşı mahallesinde yapımı devam eden galericiler sitesi ile ilgili bilgilendirmelerde de bulundu. Başkan Altunok yaptığı konuşmada, “Belediye olarak hedefimiz ilçe merkezimizin değişik noktalarında galericilik yapan siz esnaflarımızı tek çatı altında toplamaktır. Yapımına devam ettiğimiz bu site sayesinde sizler müşterilerinize modern ve sağlıklı ortamlarda hizmet verebileceksiniz. Böyle güzel bir projeyi hayata geçirmek sizler için bir velinimettir. Galericiler sitesi sayesinde sizlerde artık kendinize ait bir işyerinizde müşterilerinize hizmet verebileceksiniz. Bu konuda belediye olarak belirlediğimiz şartlar ve ödeme planları da yine sizlerle paylaşılmıştır. Pazarkaşı mahallesinde yapımı devam eden 46 işyerini kısa sürede tamamlayarak sizlerin hizmetine sunacağız. Sizlerin talebi olan bu projemizi de ilçemize, halkımıza ve siz galerici esnaflarımıza kazandırmanın sevinci içerisindeyiz. Allah’ın izni ile çalışmamızı kısa sürede tamamlayarak ilçemizde oto galericiliği yapan siz esnaflarımızı yeni yerlerinize taşıyacağız” dedi.

“Bizleri böyle güzel bir projeyle buluşturduğunuz için sizlere çok teşekkür ediyoruz” diyen galerici esnafları ise Başkan Altunok’a belediyenin satın almada uygulayacağı ödeme planı ile ilgili olarak ta kendilerine yardımcı olunmasını istediler.

AdminAdmin

YORUMLAR