Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
23 EYLÜL Cumartesi 08:04
Advert

Altunok, “Durmadan Çalışıyoruz”

Belediye olarak her alanda çalışmaların yoğun bir şekilde devam ettiğini vurgulayan Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, mahallelerin eksiklerini giderene kadar dur durak bilmeden çalışacaklarını bildirdi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 16-06-2023 15:36
Altunok, “Durmadan Çalışıyoruz”

Çalışmaları yerinde inceleyen Başkan Altunok, Silifke Belediyesi olarak her alanda çalışmaların yoğun bir şekilde devam ettiğini söyledi. Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerin farklı mahallelerde eşzamanlı olarak çalışmaya devam ettiğine dikkat çeken Silifke Belediye Başkanı Altunok, “Atakent, Yeşilovacık, Taşucu, Işıklı, Akdere, Hırmanlı, Göksu, Gazi ve Pazarkaşı mahallelerimizde asfaltlama, parke taşı döşeme, yeni yolların açılması, temizlik, yeşil alanların bakımı ile ilgili çalışmalarımız tüm hızıyla devam etmektedir. Gerek kırsal gerekse merkez mahalleri olmak üzere Silifke’mizin her bir köşesini güzelleştirmek için çalışıyoruz. Bütün birimlerimiz, yoğun bir şekilde kesintisiz hizmet üretiyor. Vatandaşlarımızın temiz, düzenli, huzurlu ve modern hizmetlerle donatılmış bir şehirde yaşamaları için gereken çalışmaları yürütüyoruz. İnşallah bütün mahallelerimizin eksiklerini giderene kadar çalışmaya devam edeceğiz. Tüm ekiplerimizle birlikte çalışarak belediye hizmetlerimizi halkımızla buluşturmaya gayret gösteriyoruz” dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR