GÜNCEL

Altunok, dur durak bilmiyor

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, kentin farklı noktalarında çalışmalar yürüten belediye ekiplerinin çalışmalarını yerinde incelemenin yanı sıra esnaf ve vatandaşlarla da görüşerek talep ve istekleri dinlemeye devam ediyor.

Altunok, dur durak bilmiyor

Sabahın ilk ışıkları ile birlikte kent merkezi ve diğer mahallelerde yürütülen belediye hizmetlerini yerinde inceleyen Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok’un gün içerisinde de esnaf ve vatandaşlarla da bir araya gelerek onların istek ve taleplerini dinlediği öğrenildi. 
Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok yaptığı açıklamada, “Belediyemize bağlı ekiplerimiz değişik mahallelerimizde hizmetler yürütmektedir. Sabahın erken saatlerinde çalışmaya başlayan ekiplerimizi çalışma alanlarında ziyaret ederek onlardan çalışmalar hakkında bilgiler alıyorum. Amacımız halkımıza ve kentimize daha sağlıklı ve daha hızlı bir şekilde belediye hizmetlerini ulaştırmaktır.  Bu çalışmalarımızın yanı sıra ilçe merkezimizde ve mahallelerimizde faaliyetlerini sürdüren esnaflarımızı ve vatandaşlarımızı da fırsat buldukça ziyaret ediyorum. Esnaf ve vatandaşlarımızla sohbetimiz esnasında onların sorun ve isteklerini de tespit ediyorum. Günün başlangıcı ve bereketini hemşehrilerimizle birlikte paylaşıyorum.  Cenabı Allah bütün çalışanlarımıza sağlık ve mutluluk içerisinde faaliyette bulunmalarını nasip etsin. Her zaman üreten ve her zaman gelişen bir Silifke için bizlere güç kuvvet versin. Halkımıza ve ilçemiz Silifke’ye en iyi hizmeti sunmak için canla başla çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.