Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
30 MAYIS Salı 21:14

Altunok, çocukları sevindirdi

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, vatandaş, esnaf ve belediye hizmet alanlarını ziyareti esnasında çocuklara çeşitli hediyeler vererek çocukların sevinçlerine ortak oldu.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 08-12-2022 16:37
Altunok, çocukları sevindirdi

Makam aracı ve özel aracında çocuklar için taşıdığı çeşitli oyuncakları onlarla bir araya geldikçe, çocuklara hediye ederken, onların mutluluğuna da bu vesile ile ortak oluyor.

Özellikle kırsal mahalle ziyaretlerinde çocukları sevindiren Silifke Belediye Başkanı Altunok, “Kent merkezimizin yanı sıra kırsal mahallelerimize yönelik ziyaretlerimi sürdürüyorum. Belediye olarak mahallelerde yürüttüğümüz çalışmaları yerinde incelerken vatandaşlarımızla da bir araya geliyoruz. Onların sorun ve isteklerini dinleyerek çözümü konusunda planlamalar yapıyoruz. Bu ziyaretlerimiz esnasında bizleri karşılıksız sevgileriyle ve tebessümleriyle karşılayan çocuklarımızı biz de küçük hediyelerle sevindiriyoruz. Geleceğimizin teminatı çocuklarımızın her zaman yanındayız. Çocukları çok seviyorum. Cenabı Allah yüzlerinden gülücükleri eksik etmesin. Onların mutlu olması bizleri fazlası ile memnun ediyor. Çocuklarımızı sevindirmeye devam edeceğiz” diyerek, çocukların mutlu edilmesinin önemli olduğuna vurgu yaptı.

AdminAdmin

YORUMLAR