Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
23 EYLÜL Cumartesi 01:03
Advert

Altunok, Çalışmaları yerinde inceledi

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, belediye tarafından yapımı devam eden Göksu mahallesi Ali Önder caddesi üzerindeki asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyerek esnaf ve vatandaşlarla görüştü.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 15-08-2022 14:37
Altunok, Çalışmaları yerinde inceledi

İlçe genelinde ve diğer mahallelerde yoğun bir çalışma içerisinde olduklarını vurgulayan Silifke Belediye Başkanı Altunok, “Halkımız ve muhtarlarımızdan gelen istek ve talepleri değerlendirerek çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Yaz mevsimi nedeniyle ağırlıklı olarak asfaltlama çalışmaları yapıyoruz. Belediye olarak kırsal mahallelerde ve denize sahili olan mahallelerimizde devam eden çalışmalarımızı aynı hız ve aynı kararlılıkla kent merkezimizde de devam ettiriyoruz. Belediyemizin sorumluluğunda bulunan cadde ve sokaklarda yenileme, kaldırım düzenleme ve asfaltlama çalışmalarına ağırlık veriyoruz” diyerek Göksu mahallesi Ali Önder Caddesi üzerinde devam eden asfaltlama çalışmalarını yerinde inceleyerek burada esnaf ve vatandaşlarla da görüştü.

AdminAdmin

YORUMLAR