GÜNCEL

Altunok, belediye üretim atölyesini gezdi

Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok, belediye üretim atölyesini gezerek yürütülen çalışmalar hakkında bilgiler aldı.

Altunok, belediye üretim atölyesini gezdi

Belediye Garaj Amirliği bünyesinde faaliyet gösteren üretim atölyelerini gezen Silifke Belediye Başkanvekili Sadık Altunok burada yürütülen çalışmalar hakkında birim sorumlularından bilgiler aldı. Atölyede yapılan çalışmaları oldukça beğendiğini ifade eden Başkanvekili Altunok yaptığı açıklamada, “İlçe merkezi ve mahallelerimizde yürüttüğümüz hizmetlerde kullanılan bazı malzemeleri kendi atölyemizde üretiyoruz. Atölyelerimizde özverili bir şekilde çalışma yapan mesai arkadaşlarımıza  yürekten teşekkür ediyorum. İlçemizde hizmet etmeye değer, güzelliklere layık hemşehrilerimize hizmet sunmak bizim birinci vazifemizdir. Tabi bu hizmeti de sunarken, hem kaliteli hem de az maliyetli sunmak çok çok önemli. Kendi atölyemizde ürettiğimiz ürünleri, vatandaşlarımızın hizmetine sunuyoruz. Atölyelerde çalışan mesai arkadaşlarımla gurur duyuyorum. Kendilerine, Rabbim kolaylıklar versin. Allah hayırlı hizmetlerde bizi muvaffak kılsın" dedi.
Altunok ayrıca belediye garaj amirliği bünyesinde yeni kurulan akaryakıt istasyonu hakkında da Garaj Amiri Ali Aktan’dan bilgiler aldı.