GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-11-2021 13:57   Güncelleme : 10-11-2021 13:59

Altunok, “Aziz Sancar Bilim Merkezini Hizmete Açıyoruz”

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, Taşucu mahallesinde yapımını Eren Holding MEDCEM Madencilik Şirketinin katkılarıyla tamamladıkları Prof. Dr. Aziz Sancar Bilim Merkezi ve Kütüphaneyi törenle hizmete açacaklarını duyurdu.

Altunok, “Aziz Sancar Bilim Merkezini Hizmete Açıyoruz”

Okuyan, araştıran, sorgulayan, milli ve manevi değerlerine bağlı, bilgi ve yeteneklerini ülkemiz ve insanlık için kullanacak bir gelecek için eğitime yatırım yapmaya bıkmadan usanmadan devam edeceğiz” diyen Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, belediye olarak eğitim ve öğretime her fırsatta destek sağlamaya devam edeceklerini açıkladı.

Başkan Altunok yaptığı açıklamada, “İlçemize ve halkımıza verdiğimiz belediye hizmetlerinin yanı sıra eğitim, her zaman önceliğimiz olmaya devam etmektedir. Taşucu mahallemizde yapımını Eren Holding MEDCEM Madencilik Şirketinin katkılarıyla tamamladığımız ve pandemi nedeniyle açılışını yapamadığımız Prof. Dr. Aziz Sancar Bilim Merkezi ve Kütüphanemizi 13 Kasım 2021 Cumartesi günü saat 19.00’da Taşucu Festival Alanında düzenleyeceğimiz bir törenle hizmete açacağız. Yapacağımız açılış törenine ve ünlü ses sanatçısı Melek Mosso konserine tüm halkımız davetlidir” dedi.