Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
30 MAYIS Salı 20:17

Altunok, Atapark Projesini İnceledi

Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, Atakent mahallesi kapızlı kamp alanı içerisinde yapımı devam eden Atapark projesini yerinde inceledi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 10-04-2023 23:53
Altunok, Atapark Projesini İnceledi

Belediyede görev yapan mimar ve mühendislerle birlikte yapılan çalışmaları ve kullanılan malzemeleri inceleyen Başkan Sadık Altunok, müteahhit firma yetkilileri ile de görüştü. Yaklaşan yaz ayları nedeniyle çalışmaların bir an evvel tamamlanmasını isteyen Silifke Belediye Başkanı Sadık Altunok, “Denize sahili bulunan mahallelerimizde başlattığımız çalışmalarımız sürüyor. Yeşilovacık, Taşucu ve Atakent mahallelerinde başlattığımız çalışmaları belediyemiz mimar ve mühendisleri ile yakından takip ediyoruz. Şu anda büyük bir bölümünü tamamladığımız Atakent mahallesi kapızlı kamp alanı içerisindeki Atapark projemizin sonuna yaklaşıyoruz. Hedefimiz yaklaşan yaz ayları öncesinde bu bölgede çalışmalarımızı tamamlayıp bu tesisleri ilçe halkının yanı sıra tatile gelecek misafirlerimizin kullanımına sunacağız. Atapark projemizin içerisinde günübirlik konaklama ihtiyaçları için bongalow evler, market, restaurant, cafe, tenis kortu, basketbol ve voleybol sahaları, çocuklar için eğlence amaçlı tay evi, yürüyüş yolları, çocuk oyun alanları, aydınlatma sistemleri, otopark, deniz sahilinde güneşlenme alanları, yeşil alanların oluşturulması, wc ve duş kabinleri ve peyzaj düzenlemeleri yer almaktadır. Yapımını kısa sürede tamamlayacağımız bu güzel yaşam alanını halkımız ve tatilcilerimizin hizmetine sunacağız. Göreve geldiğimiz günden bu yana halkımıza verdiğimiz sözleri ve vaadleri bir bir yerine getiriyoruz. Halkımız ve şehrimizi modern ve sağlıklı projelerle buluşturmaya devam edeceğiz” dedi.

AdminAdmin

YORUMLAR