Mersin Haber | Mersin Haberleri | Mersin Son Dakika | Mersin Gündem | Mersin Türk Haber | Haberin Adresi www.mersinturk.com
HV
09 ARALIK Cumartesi 05:18
Advert

AKDENİZ BELEDİYE BAŞKANI GÜLTAK, 1 MAYIS BAYRAMI’NI KUTLADI

Başkan Gültak: ‘1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’ dolayısıyla yayınladığı kutlama mesajında, “Hak, her daim hak edene alın teri kurumadan verilmelidir. Bu nedenle her koşul ve şart altında işçilerimizin yanındayız” dedi.

GÜNCEL
Giriş Tarihi : 01-05-2023 22:43
AKDENİZ BELEDİYE BAŞKANI GÜLTAK, 1 MAYIS BAYRAMI’NI KUTLADI

 

Akdeniz Belediye Başkanı M. Mustafa Gültak, 1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü dolayısıyla bir mesaj yayımladı. Mesajında, “İnsana ve emeğe büyük değer veren anlayışla hareket ediyor; hakkı gecikmeksizin hak edene teslim ediyoruz” diyen Başkan Gültak; Ülkemizin en değerli sermayesi, sahip olduğu emek gücüdür.

 

Zira ülkelerin ekonomik güçlenmesi ve halkın refah seviyesinin yükselmesinde, işçi kesiminin çok büyük emeği ve katkısının olduğu bir gerçektir. Nitekim gerek şehrimizin, gerekse de ülkemizin çok daha müreffeh, güzel ve mutlu yarınlara emin ve kararlı adımlarla ilerlemesinde, işçilerimizin alın terine, emeklerine şüphesiz büyük ölçüde ihtiyacımız vardır.

 

Akdeniz Belediyesi olarak bizler de sosyal belediyecilik anlayışı gereği; işçi ve emekçi kardeşlerimizin her zaman yanında yer alıyoruz. Ülkemiz ve milletimiz için alın terini esirgemeyen, Akdeniz’e hizmet yolundaki en büyük gücümüz olan emekçi kardeşlerimiz başta olmak üzere; işini emeğiyle yapan tüm emekçilerin ‘1 Mayıs Emek ve Dayanışma Günü’ kutlu olsun” ifadelerini kullandı.

 

 

AdminAdmin

YORUMLAR
Reklamı Geç
Advert